Tvorba webových stránek

Za každý realizací stojí hodiny a hodiny času věnovaných analýze a návrhu samotných webových stránek, ale i webových aplikací.

Hlavním cílem je nabízet našim klientům dlouhodobou péči a komplexní služby v oblasti marketingu a online propagace.

 

Chci spolupráci

Proces vývoje

Vývoj webových stránek není pouze prezentace, kterou vidíte na internetu, ale celý koncept, který je nutné mít připravený před samotnou realizací. Ať se jedná o webovou prezentaci malého rozsahu nebo korporátní  webové stránky, tak vždy přistupujeme k zakázce důkladně a dbáme na pořádnou přípravu celé zákázky. Vlastní dům by jste také nestavěli na zelené louce z náčrtu a vlastní představy. Podívejte se jak spolupráce s námi může vypadat.

Osobní přístup na 1. místě

Abychom vám mohli vytvořit smysluplnou prezentaci, musíme vás poznat. Abyste nám tvorbu své prezentace svěřili, musíte taky nejdřív poznat vy nás.

Vše začíná analýzou

Formou osobní konzultace a předeme připraveného dotazníku na míru (pro danou společnost a obor podnikání) zjišťujeme aktuální potřeby, situaci a požadavky, ale i kapacity a které se vážou na vývoj webové prezentace.

Webová analytika

Po zpracování vstupní analýzi, kdy získáme lepší představu o celém konceptu zakázky, tak přistupujeme k technické analýze. Výsledkem je návrh informační architektury, stanovený rozsah prací a podklad pro tvorbu zadání a cenové kalkulace.

Wireframe

Realizujeme statické wireframy k stanovení si jasného rozložení prvků webových stránek nebo funkční protypy, které slouží jako základ uživatelského testování zároveň šetří čas a peníze při realizaci grafického návrhu a samotné implementaci.

Realizace

Schválené wireframy implementujeme do webové šablony a zároveň integrujeme do redakčního systému. Podle specifikovaného konceptu volíme většinou redakční systém WordPress pro menší projekty a systém TYPO3 pro rozsáhlejší řešení.

Školení a dlouhodobá spolupráce

Našim klientům poskytujeme školení pro práci s redakčním systémem. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a nabízíme poradenství, technickou podporu projektu, služby v oblasti propagace a marketingu.